Kurumsal

Esmarin

Yenilikçi bakışımızı kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle birleştiriyoruz….

30+ Yılı Aşan
Üretim Tecrübesi
Kurumsal

Hayallerinizin Sınırlarını Aşın ve Denizin Sonsuzluğunda Özgürlüğü Hissedin!

Merhaba!

Biz Esmarin olarak fiberglas tekne üretiminde 30 yılı aşkın deneyime sahip olan iki kardeş ve iş ortağıyız. Sektöre küçük bir işletme olarak adım attık, ancak zaman içinde malzeme konusundaki köklü deneyimlerimiz sayesinde bugünkü kurumsal yapıya ulaştık. 

Yolculuğumuz ve Değerlerimiz 

Tekne üretimindeki bu uzun yolculuğumuz bir tesadüf değil. Baba mesleğimizden gelen malzeme konusundaki deneyimlerimiz, başlangıçta küçük bir işletme olarak başlamamıza rağmen sektördeki konumumuzu güçlendirdi. İnançlarımızı ve önceliklerimizi her zaman koruyarak, her ürünü kocaman ailemizin gözbebeği olarak üretiyoruz. 

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

Felsefemiz net: Her müşteri en kıymetli varlığımızdır ve her ürün, özverili çalışmalarımızın bir yansımasıdır. Kaliteden, yenilikçilikten ve maksimum kapasiteye sahip teknelerden ödün vermeden, kendi fabrikamızda ve ekibimizle baştan sona üretim yapıyoruz. 

HYPER RIP Markasıyla Yenilik

Çeşitli klasmanlarda ürettiğimiz 3 metreden 24 metreye kadar olan ürün yelpazemize, HYPER RIP markası altında RIP (Rigit Inflatable Boat) botlarını eklemekten gurur duyuyoruz.

Global Varlık

Türkiye'nin yanı sıra Hollanda, Fransa, İspanya, Danimarka, Norveç denizlerinde teknelerimizle dolaşıyoruz. Hedefimiz, dünya genelinde herkesin erişebileceği bir marka olmak. Siz hayal edin, biz üretelim!

Esmarin Kurucu Ortağı

İnci EROL

Taki EROL

Her türlü soru ve talebiniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Teşekkür ederiz!

Kurumsal
1994

Quotes Dünden Bugüne

1968 yılında fiberglas üretimindeki uzmanlığımızla başlayan yolculuğumuz, 1996 yılında Muğla'da Apexmarin markası altında fiberglas tekne ve yat üretimine dönüştü. O günden bu yana, deniz tutkunlarının beğenisini kazanarak, Hollanda ve Norveç gibi ülkelerde de adımızı duyurduk.

1994

Quotes Dünden Bugüne

2007 yılına kadar Muğla'nın Dalaman ilçesinde üretimimize devam ettik. Ancak, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile olan işbirliğimiz ve projelerimiz nedeniyle 2007 yılında Eskişehir'e taşındık. 2010 yılında ise Esmarin Deniz Araçları Limited Şirketi olarak yapılanarak Eskişehir'deki faaliyetlerimizi daha da güçlendirdik.

1994

Quotes Dünden Bugüne

Uzman kadromuz ve modern tesislerimizle, 3 metreden 20 metreye kadar farklı boyutlarda geniş bir yelpazede üretim yapıyoruz. Özel tekne ve yat üretiminin yanı sıra ticari amaçlı yolcu tekneleri ve hizmet tekneleri de tasarlayıp üretiyoruz. Tüm bu süreçleri, kendi bünyemizdeki tasarım, mühendislik ve üretim fonksiyonlarıyla gerçekleştiriyoruz.