Denizdeki Adrenalin

Yenilikçi bakış açımızı kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle birleştiriyoruz….

Icon

Merhaba! Biz Esmarin olarak fiberglas tekne üretiminde 30 yılı aşkın deneyime sahip olan iki kardeş ve iş ortağıyız. Sektöre küçük bir işletme olarak adım attık, ancak zaman içinde malzeme konusundaki köklü deneyimlerimiz sayesinde bugünkü kurumsal yapıya ulaştık.  Yolculuğumuz ve Değerlerimiz  Tekne üretimindeki bu uzun yolculuğumuz bir tesadüf değil. Baba mesleğimizden gelen malzeme konusundaki deneyimlerimiz, başlangıçta küçük bir işletme olarak başlamamıza rağmen sektördeki konumumuzu güçlendirdi. İnançlarımızı ve önceliklerimizi her zaman koruyarak, her ürünü kocaman ailemizin gözbebeği olarak üretiyoruz.  Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Felsefemiz net: Her müşteri en kıymetli varlığımızdır ve her ürün, özverili çalışmalarımızın bir yansımasıdır. Kaliteden, yenilikçilikten ve maksimum kapasiteye sahip teknelerden ödün vermeden, kendi fabrikamızda ve ekibimizle baştan sona üretim yapıyoruz.  HYPER RIP Markasıyla Yenilik Çeşitli klasmanlarda ürettiğimiz 3 metreden 24 metreye kadar olan ürün yelpazemize, HYPER RIP markası altında RIP (Rigit Inflatable Boat) botlarını eklemekten gurur duyuyoruz. Global Varlık Türkiye'nin yanı sıra Hollanda, Fransa, İspanya, Danimarka, Norveç denizlerinde teknelerimizle dolaşıyoruz. Hedefimiz, dünya genelinde herkesin erişebileceği bir marka olmak. Siz hayal edin, biz üretelim! Esmarin Kurucu Ortağı İnci EROL Taki EROL Her türlü soru ve talebiniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Teşekkür ederiz!

Kurumsal
Hyperrib
Model ve Kalıp Merkezi

Esmarin Model ve Kalıp Merkezi, teknolojiyi kaliteyle birleştirerek kompozit teknelerin kritik bileşenlerine yönelik model ve kalıp üretiminde öncüdür. Modern tesisimiz, 24 metre uzunluğunda, 7 metre genişliğinde ve 4 metre yüksekliğinde CNC kontrollü, 5 eksen model işleme tezgahıyla donatılmıştır.

Detaylı Bilgi

30 yıldan beri dalgalar yaratıyoruz

Esmarin, Eskişehir’den tekne ihraç ediyor

Denizi olmayan Eskişehir’de tersane kuran Esmarin, Hollanda, İtalya ve İspanya için yat ve tekne imal ederek, üretiminin tamamını ihraç ediyor.

Detaylı Bilgi

Eskişehir’in tersanesi: Esmarin

Eskişehir’in tersanesi: Esmarin Tekne, yolcu tekneleri ve yat gibi deniz araçlarının imalatını gerçekleştiren Esmarin Makina Deniz Araçları Komp. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Detaylı Bilgi

Istanbul Bosphorus Boat Show 2024

Istanbul Bosphorus Boat Show 2024

Detaylı Bilgi

Bizi Takip Edin

#hyperrib.rib

Dünya DenizlerindeAdımızı TaşıyoruzKüresel Hedefler, BizimleBir Adım Daha Yakın!

  • Hollanda
  • Fransa
  • İtalya
  • İspanya
  • Norveç
  • Danimarka
  • Dubai
  • Güneykore
  • Almanya

Markalarımız

Icon

HYPERRIB

Icon

İşlevsellik, maksimum konfor, zarafet, kaliteli malzeme ve kusursuz işçilik HYPERRIB markası altında birleşti. Adrenalin ve deniz tutkunlarına üstün performanslı ve güvenli sert tabanlı şişme boat (RIB) teknelerimizi Phantom ve Ghost serileri ile geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Devamını Oku
HYPERRIB
Monokaravan

Monokaravan

Icon

Monokaravan markasıyla monoblok olarak, tekne üretim prosesiyle üretilen karavanlarımız %100 sızdırmazlık sağlıyor. Yenilikçi ve çevre dostu üretim faaliyetlerimiz, özgün tasarımlarımızla harmanlandı. Tüm bu bileşenlerle müşterilerimize kaliteli, konforlu ve keyifli bir karavan serüveni sunuyoruz.

Devamını Oku